Lezzetlerimiz

Odun Ateşinde %100 Gerçek Et Döner


Dönerimizi hazırlamak için kullandığımız etler Afyon ve Keşan'dan gelen sağlıklı etlerden seçiliyor, özel bir marinasyon ile terbiye edilip özenle şişlere diziliyor.

Meşe odunu ateşinde pişirilerek yaprak yaprak kesiliyor ve Konya sarı buğday unundan hazırladığımız sıcacık 'tandır lavaşı' ile servis ediliyor.

Kızıltepe Mercimeğinden Süzme Mercimek Çorbası


Mevsim ne olursa olsun dönerden önce süzme mercimek çorbası içilir. Türkiye'nin en kaliteli ve besin değeri en yüksek mercimeği olan Mardin Kızıltepe mercimeğinden hazırladığımız süzme mercimek çorbamız Heybet'te döner keyfinin vazgeçilmez bir başlangıcı olacaktır.

Siz de bu geleneğe Anadolu'dan soframıza uzanan bu leziz çorbayı tadarak başlayın.

Hamsiköy Usulü Fırın Sütlaç


Taş fırında pişirilen fırın sütlacımızı Hamsiköy usulü günlük taze sütten hazırlıyor, doğal çubuk vanilya ile tatlandırıyor, üzerine Ordu’dan gelen yeni mahsül taptaze fındığı ekleyip servis ediyoruz.

Döner sonrası sütlacımız, yemeğinizi tatlı bir keyfe dönüştürecektir.

Trabzon El Açması Fındıklı Baklava


Döner sonrası özel tavsiyemiz olan baklavamız Trabzon Akçaabat'tan temin edilmektedir. Oldukça hafif ve lezzetli bu tatlı Karadeniz’in eşsiz fındıkları ile hazırlanıyor; hamuru elle açılıyor ve üretiminde doğal şeker kulanılıyor.

Aromasıyla damağınızda unutulmaz bir tat bırakan bu tatlıyı ister porsiyon, ister tepsi olarak sipariş edebilirsiniz.

İskender Soslu Et Döner


Katkısız kepek unundan hazırladığımız kıtır pidemizin üzerine, dana ve kuzu etinden hazırlanmış enfes yaprak et dönerimizi seriyor, üzerine günlük hazırladığımız iskender sosu gezdiriyor, ve özel tuzlu çiftlik tereyağı ekleyerek yanında 'Silivri Tava Yoğurdu' ile servis ediyoruz.

İkramlar / Çubuk Turşusu


Döner yanında ikram olarak sunduğumuz turşular Ankara Çubuk'tan temin edilmektedir. Lezzetini Çubuk'ta yetişen taptaze salatalık ve biberlerden, yörenin özel suyundan ve kullanılan doğal tuzundan almaktadır.

Yayık Ayran


Hafif ekşili ve köpüklü ayranımızı özel çiftlik yoğurdu ve su kullanarak hazırlıyor; üretiminde kesinlikle krema ve soda kullanmıyoruz.

Katkısız ayranımız doğal ve sağlıklı olmasının yanında döner ile birlikte oldukça lezzetli bir içecektir.

Bahçeşehir

Bahçeşehir Gölet Mevkii Avni Akyol Bulvarı Sofa Sitesi No:7/24

Alkent

Alkent 2000 Mehmet Yeşilgül Bulvarı Pelican Hill Sitesi Capri Blok A11 No:2M/7

Esenkent

Aşık Veysel Mh. Cemalpaşa Cad. No:5/162 (Opet Yanı)

Beylikdüzü

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi
1993 Sk. Ferah Residence No:22